phone


609-675-157
531-975-514

letter

kontakt@foka.info.pl

fb

Dołącz do nas
na facebooku

O Nas

submenu footer

O nas

 najlepsza szkoła pływania Foka Wrocław

Foka to wrocławska szkoła pływania z długoletnią tradycja. Doświadczeni instruktorzy, niebanalne scenariusze zajęć, sprawdzone i efektywne  metody nauki pływania, bezpieczne i wygodne baseny – to gwarancja zabawy, nauki i bezpieczeństwa. To po prostu najlepszy wybór dla Twojej Rodziny!

 

Pływanie to sport idealny. Pływać można w każdym wieku – od 0 do setki, a nawet dłużej ;) Pływanie nie obciąża organizmu, jest sportem mało urazowym, jest polecane jako najlepsza aktywność fizyczna w rekonwalescencji i rehabilitacji. Pływanie wzmacnia kondycję i wydolność organizmu, pomaga spalić kalorie, kształtuje piękną sylwetkę, buduje koordynację i zmysł równowagi.

 

Foka prowadzi kursy i zajęcia dla niemowląt, przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych. W zależności od wieku i umiejętności potrzeb zapewniamy zabawę, oswojenie z wodą, naukę pływania i doskonalenie umiejętności.

 

Zajęcia odbywają się na:

  • Basenie Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43 we Wrocławiu.
  • Basenie WSOWL (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych)
    przy ul. Czajkowskiego 109 we Wrocławiu.
  • Basenie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących ul. Kamiennogórska 16 ( boczna ul. Kosmonautów) - na Złotnikach we Wrocławiu

Zapraszamy!

bubble_bg